Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Ten Hag powiedział, że Manchester United nie zmieni nastawienia po porażce

Ten Hag powiedział, że Manchester United nie zmieni nastawienia po porażce
Ten Hag powiedział, że Manchester United nie zmieni nastawienia po porażceAFP
Manchester United nie ma zamiaru odchodzić od swojego normalnego stylu gry, gdy w środę zmierzy się z Nottingham Forest w piątej rundzie Pucharu Anglii, pomimo niedawnej szokującej porażki u siebie z Fulham, powiedział we wtorek menadżer Erik ten Hag.

Fulham zwyciężyło na Old Trafford po raz pierwszy od ponad dwóch dekad, pokonując w weekend Czerwone Diabły 2:1. Porażka pozostawiła Manchester United na szóstym miejscu, ze stratą ośmiu punktów do czwartej Aston Villi.

Klub z Old Trafford, który w zeszłym sezonie poniósł porażkę 1:2 z Manchesterem City w finale Pucharu Anglii na Wembley, w środę wieczorem odwiedzi stadion Nottingham Forest City Ground.

„Byliśmy niepokonani w styczniu i lutym i przegraliśmy jeden mecz. Zdajemy sobie sprawę, że był to słaby występ i porażka. Chcemy pozostać w każdych rozgrywkach. Musimy jutro wygrać. Nie zmienia to naszego podejścia – to jest w przypadku każdego meczu” – powiedział dziennikarzom Ten Hag.

„Patrzę na dzisiejszy dzień: pracujemy nad rozwojem zespołu i staramy się wygrywać każdy mecz. Nie możemy się doczekać dłuższej perspektywy” - mówił.

Holender nawoływał do cierpliwości w stosunku do młodych graczy, takich jak Kobbie Mainoo, Alejandro Garnacho i Omari Forson.

„Oni (młodzi) potrzebują czasu, ale muszą też wiedzieć, że na najwyższym poziomie nie ma go zbyt wiele” – powiedział Ten Hag. „Na tym polega paradoks. Dam im czas, ponieważ wierzę w tych graczy”.

Ten Hag zwrocił się także do Antony'ego, którego ostatnio łączono z odejściem z United, aby wywalczył sobie powrót do wyjściowego składu po słabej formie. Ten Hag trenował Antony'ego podczas ich pobytu w Ajaxie Amsterdam.

„Wiem z przeszłości, że jest nie do zatrzymania. Jest jednym z najszybszych zawodników na pierwszych kilku metrach. Kiedy zagra w tym meczu, pokaże się z dobrej strony. Jestem pewien, że zrobi to w przyszłości… Jest odporny i ma charakter. Będzie walczył” – powiedział.

Ten Hag powiedział, że pomocnik Casemiro będzie dostępny podczas starcia z Forest. „Jest dostępny. Krwawił, więc musiał opuścić boisko (w meczu z Fulham)” – powiedział Ten Hag.