Tenis Flash: Zverev lepszy od Alcaraza podczas ATP Finals. Djoković numerem 1 sezonu 2023

Novak Djoković po raz ósmy w karierze kończy sezon na pozycji lidera
Novak Djoković po raz ósmy w karierze kończy sezon na pozycji lideraAFP
Turnieje ATP i WTA nadal toczą się w zawrotnym tempie, a Flashscore śledzi dla Ciebie każdą akcję na bieżąco. W naszym codziennym Tenis Flashu przedstawiamy najciekawsze wiadomości, najciekawsze filmy, reakcje i posty w mediach społecznościowych z szerokiego świata tenisa. Fakty, których nie możesz przegapić.

22:47 Dziesiąty gem pierwszego seta okazał się kluczowym momentem. Daniil Medvedev uciekł w drugim secie, aby wygrać swój pierwszy mecz grupowy z Andreyem Rublevem 6-4, 6-2 i idealnie rozpoczął swój ATP Tour Finals.

18:10 Olaf Pieczkowski (602. ATP) przegrał w kwalifikacjach do turnieju rangi challenger w Drummondville. Polak okazał się gorszy 1:6; 4:6 niż Alexander Kotzen (849. ATP).

17:41 Kolejna porażka Carlosa Alcaraza (1. ATP). Hiszpan tym razem 7:6(3); 3:6; 4:6 przegrał w pierwszym meczu fazy grupowej z Alexandrem Zverevem (8. ATP). Wcześniej odpadł w 1/8 w Szanghaju i na samym początku w Paryżu. Dzisiejsza porażka jest dla niego trzecią z rzędu.

13:35 Złe wieści napłynęły dla fanów tenisa w Polsce. W przyszłym roku nie odbędzie się w Warszawie turniej rangi WTA 250, który w tym roku wygrała Iga Świątek. Więcej tutaj

07:19 Novak Djoković (1. ATP) po ponad trzygodzinnym zaciętym boju pokonał 7:6(4); 6:7(1); 6:3 Holgera Rune (10. ATP) i rozpoczął zmagania podczas ATP FInals od zwycięstwa. Ten triumf zapewnił mu też prowadzenie w rankingu ATP na koniec 2023 roku.