Tenis Flash: Hubert Hurkacz przegrał w półfinale turnieju ATP 250 w Stuttgarcie

Hubert Hurkacz nie awansował do finału turnieju w Stuttgarcie
Hubert Hurkacz nie awansował do finału turnieju w StuttgarciePAP
Turnieje ATP i WTA nadal toczą się w zawrotnym tempie, a Flashscore śledzi dla Ciebie każdą akcję na bieżąco. W naszym codziennym Tenis Flash przedstawiamy najciekawsze wiadomości, najciekawsze filmy, reakcje i posty w mediach społecznościowych z szerokiego świata tenisa. Fakty, których nie możesz przegapić!

18:58 Dojdzie do brytyjskiego finału w Nottingham. Jodie Burrrage (131.WTA), pogromczyni Magdy Linette i Magdaleny Fręch, ograła 7:5; 7:5 Alize Cornet (72. WTA). Jej rywalką w walce o tytuł będzie Katie Boutler.

18:27 Reprezentant gospodarzy – Tallon Griekspoor (38. ATP) będzie rywalem Jordana Thompsona w finale turnieju w ‘s-Hertogenbosch. Holender pokonał 6:4; 7:5 w półfinale Emila Ruusuvuoriego (42. ATP).

17:15 Hubert Hurkacz (14. ATP) nie zagra w finale turnieju ATP 250 w Stuttgarcie. Polak wygrał pierwszego seta 6:3, ale dwa kolejne przegrał takim samym wynikiem. Do finału awansował Jan-Lennard Struff (24. ATP), który o tytuł przed własną publicznością zagra z Francesem Tiafoe.

17:12 Jordan Thompson (103. ATP) zagra w finale turnieju w ‘s-Hertogenbosch. Australijczyk okazał się lepszy niż jego rodak Rinky Hijikata (133. ATP), którego pokonał 7:6(5); 6:3.

Zagrania z meczu Struff – Hurkacz
Flashscore

15:53 Katie Boutler (126. WTA) zagra w finale turnieju WTA w Nottingham. Brytyjka pokonała 6:4; 7:5 swoją rodaczkę Heather Watson (195. WTA).

14:45 Weronika Falkowska i Katarzyna Kawa wygrały turniej rangi ITF W60 w Biarritz. Polki były rozstawione z numerem "1", a w finale pokonały 7:6(2); 7:5 Conny Perrin i Annę Siskovą.

14:10 Weronika Kudiermietowa (14. WTA) awansowała do finału turnieju w ‘s-Hertogenbosch. Rosjanka ograła 6:3; 6:2 Viktorię Hruncakovą (144. WTA).

Pomeczowa wypowiedź Kudiermietowej
Flashscore

13:53 Paweł Cias (693. ATP) awansował do finału turnieju rangi ITF M15 w słoweńskiej  miejscowości Litija. Polak ławo w dwóch setach pokonał 6:2; 6:4 Lucę Wiedenmanna (703. ATP).

13:50 Joanna Zawadzka zagra w finale turnieju ITF W15 w Monastir. Polka pokonała 5:7; 6:2; 6:2 Lyę Fernandez (796. WTA). Meksykanka była rozstawiona w tym turnieju z numerem "3". Rywalką Zawadzkiej w finale będzie Niemka – Anja Wildgruber.

13:45 Kei Nihsikori, były numer "4" rankingu ATP,  awansował do półfinału challengera w Portoryko. Japończyk pokonałv(6:4; 6:2) w ćwierćfinale Adama Waltona.

13:38 Frances Tiafoe (12. ATP) awansował do finału turnieju w Stuttgarcie. Amerykanin obronił w tie-breaku drugiego seta obronił aż sześć piłek setowych i ostatecznie pokonał 6:3; 7:6(11) Martona Fucsovicsa (86. ATP).

Zagrania z meczu Tiafoe – Fucsovics
Flashscore

12:32 Jekaterina Aleksandrowa (26. WTA) awansowała do finału turnieju w ‘s-Hertogenbosch. Rosjanka w dwóch setach pokonała Aliaksandrę Sasnowicz (71. WTA). Mecz zakończył się wynikiem 6:1; 7:6(1).

11:00 Hubert Hurkacz zmierzy się dziś z Janem-Lennardem Struffem w półfinale turnieju ATP 250 w Sttutgarcie. Inne mecze tej samej fazy turnieju odbędą się w 's-Hertogenbosch oraz Nottingham.