Tenis Flash: Hurkacz i Ruud żegnają się z Monte Carlo, Tsitsipas gra dalej

Hubert Hurkacz będzie walczył z Sinnerem o awans do ćwierćfinału
Hubert Hurkacz będzie walczył z Sinnerem o awans do ćwierćfinałuProfimedia
Turnieje ATP i WTA nadal toczą się w zawrotnym tempie, a Flashscore śledzi dla Ciebie każdą akcję na bieżąco. W naszym codziennym Tenis Flash przedstawiamy najciekawsze wiadomości, najciekawsze filmy, reakcje i posty w mediach społecznościowych z szerokiego świata tenisa. Fakty, których nie możesz przegapić!

23:17 Daniil Medvedev również przegrał pierwszego seta, ale wyszedł zwycięsko z dramatycznego meczu z Alexandrem Zverevem 3-6 7-5 7-6 (9-7).

19:47 Musetti wrócił po przegranym pierwszym secie, by pokonać Novaka Djokovica 4-6 7-5 6-4 - 21-latek po tym ogromnym zwycięstwie awansował do ćwierćfinału i zmierzy się z kolegą z Włoch Jannikiem Sinnerem.

Rozmowa z Musettim po meczu

18:15 Mecz Novaka Djokovica z Lorenzo Musettim został przerwany z powodu opadów deszczu przy stanie 6:4; 5:7, 1:1 (40:30).

17:17 Elina Svitolina przegrała w 1/8 turnieju ITF W60. Ukrainka nie dała rady w pojedynu z Rumunką – Alexandrą Ignatik. Była numer "3" rankingu WTA przegrała 6:1; 2:6; 5:7.

16:58 Taylor Fritz pokonał Jiriego Leheckę 4:6; 6:4; 6:1 i zagra w ćwierćfinale turnieju ATP w Monte Carlo.

16:37 Daniel Michalski awansował do półfinału turnieju ITF M25 w Santa Margherita di Pula 2. Polak pokonał Gianmarco Ferrariego 3:6; 7:6(4); 6:4.

15:48 Katarzyna Kawa zagra w 1/8 turnieju ITF W25 w Boca Raton. Polka wygrała 6:3; 6:4 z Nikolą Daubnerową

15:42 Stefanos Tsitsipas awansował do najlepszej "8" w Monte Carlo. Rywalem Greka był Nicolas Jarry. Chilijczyk przegrał 3:6; 4:6. Tsitsipas wciąż ma szansę na trzeci z rzędu tytuł w Monako.

14:50 Andriej Rublow zagra w ćwierćfinale w Monte Carlo. Rosjanin pokonał swojego rodaka Karena Chaczanowa 7:6(4); 6:2.

13:45 Hubert Hurkacz odpadł w 1/8 turnieju ATP Masters 1000 w Monte Carlo. Najlepszy polski tenisista nie miał szans w trzecim secie z Jannikiem Sinnerem. Mecz zakończył się wynikiem 6:3; 6:7(6); 1:6.

Zagrania z meczu Hurkacz – Sinner
Wypowiedź Jannika Sinnera po meczu z Hubertem Hurkaczem

13:06 Jannik Sinner doprowadził do trzeciego seta w meczu z Hubertem Hurkaczem. Polak miał piłkę meczową w tie-breaku przy stanie 6:5, ale ostatecznie przegrał 6:8.

13:03 Matteo Berrettini poddał walkowerem meczu w 1/8 turnieju w Monte Carlo. Holger Rune zagra w ćwierćfinale.

12:55 Sensacja w Monte Carlo! Jan-Lennard Struff pokonał 6:1; 7:6(6) Caspera Ruuda, triumfatora ostatniego turnieju w Estoril. Niemiec, który aktualnie zajmue setne miejsce w rankingu w najnowszym notowaniu przesunie się o kilkadziesiąt pozycji. Norweg był rozstawiony z numerem "4".

11:57 Hubert Hurkacz wygrał 6:3 pierwszego seta w pojedynku z Jannikiem Sinnerem. Polak przede wszystkim znakomicie wyglądał w polu serwisowym i to był jego największy atut w inauguracyjnej partii.

10:50 Elina Svitolina odniosła pierwsze zwycięstwo po narodzinach dziecka i opowiedziała o planach na najbliższe starty

08:20 Mecz Huberta Hurkacza z Jannikiem Sinnerem rozpocznie się o godzinie 11.

08:05 Do najlepszej "16" turnieju w Monte Carlo awansowali wszyscy tenisiści, którzy byli rozstawieni w tych zawodach w czołowej "10". Po raz ostatni taka sytuacja miała miejsce w 2015 roku. Komplet par 1/8 turnieju ATP Masters 1000 w Monte Carlo

Novak Djokovic (1) – Lorenzo Musetti (16)