Vegas Golden Knights rozbili na wyjeździe Carolinę Hurricanes

AFP
Vegas Golden Knights rozbili na wyjeździe Carolinę Hurricanes 4:0. Złoci Rycerze zanotowali 40. zwycięstwo w sezonie i wciąż znajdują się na czele Konferencji Zachodniej. Hurricanes znajdują się na drugim miejscu w Konferencji Wschodniej.

Pierwsze trafienie wpadło już w czwartej minucie gry. Wtedy gracze Golden Knights wyszli na prowadzenie. Przez bardzo długi czas wynik nie ulegał zmianie. Goście podwyższyli prowadzenie dopiero na trzy minuty przed końcem drugiej tercji.

Trzecia odsłona przyniosła jeszcze dwa trafienia Złotych Rycerzy. To pozwoliło wygrać ważne spotkanie z trudnym rywalem 4:0. Dwie asysty w tym meczu zanotował Alex Pietrangelo.

Vegas Golden Knights znajdują się na czele Konferencji Zachodniej i mają punkt przewagi nad Dallas Stars. Carolina Hurricanes zajmuje drugą pozycję w Konferencji Wschodniej ze stratą 11 punktów do prowadzącego Boston Bruins.