IL 2020 - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Baseball USA

IL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷USA: IL¬ZEE÷WExoOyMO¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷U3zPxAqs¬ZD÷p¬ZE÷OvPWEOXs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_WExoOyMO¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/usa/il/¬ZX÷07USA 003......0810000000001000IL 002......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷lOcrqv9Q¬AD÷1591137300¬ADE÷1591137300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Syracuse Mets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Indians¬JB÷G6hWo2pm¬WV÷indianapolis-indians¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Mets¬JA÷xGgSnrVt¬WU÷syracuse-mets¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷QqkAvbHs¬AD÷1591138800¬ADE÷1591138800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Louisville Bats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville Bats¬JA÷ATizoMag¬WU÷louisville-bats¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷8EAwptFa¬WV÷pawtucket-red-sox¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷K6lEwIWm¬AD÷1591139040¬ADE÷1591139040¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷2yAsq0U5¬WU÷charlotte-knights¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Red Wings¬JB÷tS8orKqC¬WV÷rochester-red-wings¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷lntVZZVC¬AD÷1591139100¬ADE÷1591139100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Buffalo Bisons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bisons¬JA÷KfkFcaqa¬WU÷buffalo-bisons¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Tides¬JB÷bolJdJb5¬WV÷norfolk-tides¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷fPtRzGG6¬AD÷1591139100¬ADE÷1591139100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gwinnett Stripers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷CUkBbuUh¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬WM÷GWI¬AE÷Gwinnett Stripers¬JA÷Ywi7aLEn¬WU÷gwinnett-stripers¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷GYsNyd10¬AD÷1591139100¬ADE÷1591139100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lehigh Valley IronPigs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley IronPigs¬JA÷2e0y5siP¬WU÷lehigh-valley-ironpigs¬WN÷COL¬AF÷Columbus Clippers¬JB÷vHi301at¬WV÷columbus-clippers¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷bcmIxxnf¬AD÷1591139100¬ADE÷1591139100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Toledo Mud Hens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Mud Hens¬JA÷A1DksvaI¬WU÷toledo-mud-hens¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷lhCgtbEO¬WV÷durham-bulls¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷0MqZYgoJ¬AD÷1591194600¬ADE÷1591194600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Syracuse Mets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Mets¬JA÷h8mNewEB¬WU÷syracuse-mets¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Indians¬JB÷6BiRfcTH¬WV÷indianapolis-indians¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷2RNHcwOJ¬AD÷1591225200¬ADE÷1591225200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Louisville Bats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville Bats¬JA÷b7FfwVcp¬WU÷louisville-bats¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷xbEbxkDj¬WV÷pawtucket-red-sox¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷tIMLdcwQ¬AD÷1591225440¬ADE÷1591225440¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷QD7t1Yki¬WU÷charlotte-knights¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Red Wings¬JB÷446p0h5c¬WV÷rochester-red-wings¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷8S60kFVa¬AD÷1591225500¬ADE÷1591225500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Buffalo Bisons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bisons¬JA÷8Kczj8sj¬WU÷buffalo-bisons¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Tides¬JB÷MN1vkSdd¬WV÷norfolk-tides¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷fP2djeGg¬AD÷1591225500¬ADE÷1591225500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gwinnett Stripers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWI¬AE÷Gwinnett Stripers¬JA÷ClC4eUJS¬WU÷gwinnett-stripers¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷EcbWjlSq¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷C0Diiy1m¬AD÷1591225500¬ADE÷1591225500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lehigh Valley IronPigs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley IronPigs¬JA÷4O8dcjkG¬WU÷lehigh-valley-ironpigs¬WN÷COL¬AF÷Columbus Clippers¬JB÷rF70dA4M¬WV÷columbus-clippers¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷Y9EmhHos¬AD÷1591225500¬ADE÷1591225500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Toledo Mud Hens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷A19hbWZ9¬WV÷durham-bulls¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Mud Hens¬JA÷bR5laCK3¬WU÷toledo-mud-hens¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷2k64lZp6¬AD÷1591310100¬ADE÷1591310100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Syracuse Mets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Mets¬JA÷zRkMDBZd¬WU÷syracuse-mets¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Indians¬JB÷EHlQCVl3¬WV÷indianapolis-indians¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷tt58mg0C¬AD÷1591311600¬ADE÷1591311600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Louisville Bats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville Bats¬JA÷8h3TBk49¬WU÷louisville-bats¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷nq2XA9JF¬WV÷pawtucket-red-sox¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷82y5nDFI¬AD÷1591311840¬ADE÷1591311840¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷t61yATYL¬WU÷charlotte-knights¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Red Wings¬JB÷f95u9mlS¬WV÷rochester-red-wings¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷Kt5N4fVn¬AD÷1591311900¬ADE÷1591311900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Buffalo Bisons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bisons¬JA÷I5o9OSmF¬WU÷buffalo-bisons¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Tides¬JB÷ddpDNn3L¬WV÷norfolk-tides¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷xIFI5zGt¬AD÷1591311900¬ADE÷1591311900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gwinnett Stripers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWI¬AE÷Gwinnett Stripers¬JA÷C8r1QlJ2¬WU÷gwinnett-stripers¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷Orn5P8Y8¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷0dOjAG7P¬AD÷1591311900¬ADE÷1591311900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Lehigh Valley IronPigs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley IronPigs¬JA÷KEeF2oRe¬WU÷lehigh-valley-ironpigs¬WN÷COL¬AF÷Columbus Clippers¬JB÷b5fJ15t2¬WV÷columbus-clippers¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~AA÷ngz9oXUO¬AD÷1591311900¬ADE÷1591311900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Toledo Mud Hens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Mud Hens¬JA÷Clh747dq¬WU÷toledo-mud-hens¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷juiB3RBk¬WV÷durham-bulls¬AM÷Przełożone - zagrożenie bezpieczeństwa.¬~~
631
reklama
reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są blokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
reklama
POMOC: Jesteś na stronie IL 2020 wyniki w sekcji Baseball/USA. IL 2020 livescore, wyniki częściowe i końcowe, IL 2020 na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony IL 2020 wyniki możesz znaleźć tutaj ponad 5000 rozgrywek z 30 dyscyplin na świecie – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij dyscyplinę sportu u góry menu lub nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki. IL 2020 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!