LNFA Serie A 2019 - wyniki na żywo, rezultaty, tabele

Futbol amerykański Hiszpania

LNFA Serie A
2019
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷HISZPANIA: LNFA Serie A¬ZEE÷lECltNIp¬ZB÷176¬ZY÷Hiszpania¬ZC÷OfF96OCO¬ZD÷p¬ZE÷nHUbZodP¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷176_lECltNIp¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol-amerykanski/hiszpania/lnfa-serie-a/¬ZX÷07Hiszpania 009zpania0010000000183000LNFA Serie A012erie A000¬ZCC÷0¬ZAF÷Hiszpania¬~AA÷fFqPbkIS¬AD÷1554631200¬ADE÷1554631200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coslada Camioneros¬ER÷Kolejka 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COS¬AE÷Coslada Camioneros¬JA÷QeZlKG52¬WU÷coslada-camioneros¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷46¬WN÷MIG¬AF÷Fuengirola Potros¬JB÷4nYhJzL8¬WV÷fuengirola-potros¬AH÷18¬~AA÷Wzyif9Qq¬AD÷1554631200¬ADE÷1554631200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mallorca Voltors¬ER÷Kolejka 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Mallorca Voltors¬JA÷CCXdIfzF¬WU÷mallorca-voltors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬WN÷SIM¬AF÷Granada Lions¬JB÷lxeQ0S4s¬WV÷granada-lions¬AH÷0¬~AA÷QczegTuj¬AD÷1554631200¬ADE÷1554631200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zaragoza Hurricanes¬ER÷Kolejka 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Santiago Black Ravens¬JB÷p4lZb6Zg¬WV÷santiago-black-ravens¬AH÷0¬WM÷KOR¬AE÷Zaragoza Hurricanes¬JA÷W0pVanKm¬WU÷zaragoza-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷45¬~AA÷YaeG0BmG¬AD÷1554562800¬ADE÷1554562800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Demons¬ER÷Kolejka 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Demons¬JA÷xzgfbZrq¬WU÷black-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬WN÷GIJ¬AF÷Gijon Mariners¬JB÷GQibcgbk¬WV÷gijon-mariners¬AH÷6¬~AA÷CjfKaV2M¬AD÷1554562800¬ADE÷1554562800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Murcia Cobras¬ER÷Kolejka 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUR¬AE÷Murcia Cobras¬JA÷Ami2dDDe¬WU÷murcia-cobras¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬WN÷VAL¬AF÷Valencia Firebats¬JB÷Oje6eXS1¬WV÷valencia-firebats¬AH÷6¬~AA÷4QjC1iY9¬AD÷1554559200¬ADE÷1554559200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivas Osos¬ER÷Kolejka 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOL¬AE÷Rivas Osos¬JA÷IkCN3eLL¬WU÷rivas-osos¬AG÷7¬WN÷BAD¬AF÷Badalona Dracs¬JB÷dtBR2FzS¬WV÷badalona-dracs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷49¬~AA÷QZi82XI3¬AD÷1553443200¬ADE÷1553443200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Valencia Firebats¬ER÷Kolejka 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Valencia Firebats¬JA÷Ch9F5Hj9¬WU÷valencia-firebats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬WN÷KOR¬AF÷Zaragoza Hurricanes¬JB÷OSCJ4y6F¬WV÷zaragoza-hurricanes¬AH÷7¬~AA÷vsCDtjdp¬AD÷1553426100¬ADE÷1553426100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Badalona Dracs¬ER÷Kolejka 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAD¬AE÷Badalona Dracs¬JA÷WYmtiIyG¬WU÷badalona-dracs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬WN÷MAL¬AF÷Mallorca Voltors¬JB÷APnpjxiM¬WV÷mallorca-voltors¬AH÷6¬~AA÷IXAHuABj¬AD÷1553425200¬ADE÷1553425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fuengirola Potros¬ER÷Kolejka 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIG¬AE÷Fuengirola Potros¬JA÷4nnlkd6S¬WU÷fuengirola-potros¬AG÷8¬WN÷MUR¬AF÷Murcia Cobras¬JB÷t8wGpGEq¬WV÷murcia-cobras¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬~AA÷Wzaa4gli¬AD÷1553425200¬ADE÷1553425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gijon Mariners¬ER÷Kolejka 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIJ¬AE÷Gijon Mariners¬JA÷OWSKqzUk¬WU÷gijon-mariners¬AG÷0¬WN÷COS¬AF÷Coslada Camioneros¬JB÷2NROrfqd¬WV÷coslada-camioneros¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬~AA÷rB233D3c¬AD÷1553425200¬ADE÷1553425200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santiago Black Ravens¬ER÷Kolejka 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santiago Black Ravens¬JA÷jwL67wMd¬WU÷santiago-black-ravens¬AG÷2¬WN÷DOL¬AF÷Rivas Osos¬JB÷UTJA6cy3¬WV÷rivas-osos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬~ZA÷HISZPANIA: LNFA Serie A - Play Offy¬ZEE÷lECltNIp¬ZB÷176¬ZY÷Hiszpania¬ZC÷rPHMW7kP¬ZD÷p¬ZE÷nHUbZodP¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷176_lECltNIp¬ZJ÷11¬ZL÷/futbol-amerykanski/hiszpania/lnfa-serie-a/¬ZX÷07Hiszpania 009zpania0010000000242000LNFA Serie A024y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Hiszpania¬~AA÷0lpummfk¬AD÷1558807200¬ADE÷1558807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Badalona Dracs¬ER÷Finał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAD¬AE÷Badalona Dracs¬JA÷tG14K02p¬WU÷badalona-dracs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷47¬WN÷BLA¬AF÷Black Demons¬JB÷K608JKHj¬WV÷black-demons¬AH÷6¬~AA÷d01s0Qys¬AD÷1557656100¬ADE÷1557656100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Badalona Dracs¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAD¬AE÷Badalona Dracs¬JA÷OSxXfCzc¬WU÷badalona-dracs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬WN÷MUR¬AF÷Murcia Cobras¬JB÷2JyyfWk3¬WV÷murcia-cobras¬AH÷20¬~AA÷A35oapim¬AD÷1557588600¬ADE÷1557588600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coslada Camioneros¬ER÷Półfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COS¬AE÷Coslada Camioneros¬JA÷prRugj59¬WU÷coslada-camioneros¬AG÷13¬WN÷BLA¬AF÷Black Demons¬JB÷rTqqhAKF¬WV÷black-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷33¬~AA÷r1srZhNs¬AD÷1556445600¬ADE÷1556445600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Demons¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAL¬AF÷Valencia Firebats¬JB÷2ywEqWcC¬WV÷valencia-firebats¬AH÷40¬WM÷BLA¬AE÷Black Demons¬JA÷j1Z9pCr6¬WU÷black-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷63¬~AA÷xOtnYCxl¬AD÷1556377200¬ADE÷1556377200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coslada Camioneros¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COS¬AE÷Coslada Camioneros¬JA÷dbxIrjDI¬WU÷coslada-camioneros¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷21¬WN÷MAL¬AF÷Mallorca Voltors¬JB÷YNaoRNso¬WV÷mallorca-voltors¬AH÷13¬~AA÷6yKEjLhF¬AD÷1556373600¬ADE÷1556373600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rivas Osos¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOL¬AE÷Rivas Osos¬JA÷Uoo1nYDg¬WU÷rivas-osos¬AG÷41¬WN÷MUR¬AF÷Murcia Cobras¬JB÷8xp5ohTa¬WV÷murcia-cobras¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷61¬~AA÷l0P9i1w9¬AD÷1555235100¬ADE÷1555235100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Badalona Dracs¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAD¬AE÷Badalona Dracs¬JA÷MLsglfqs¬WU÷badalona-dracs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷49¬WN÷KOR¬AF÷Zaragoza Hurricanes¬JB÷0CtcmEbm¬WV÷zaragoza-hurricanes¬AH÷0¬~
55
fixtures
0
Ustawienia
POMOC: Jesteś na stronie LNFA Serie A 2019 wyniki w sekcji Futbol amerykański/Hiszpania. LNFA Serie A 2019 livescore, wyniki częściowe i końcowe, LNFA Serie A 2019 na żywo - tabele i statystyki meczowe oferuje FlashScore.pl. Oprócz strony LNFA Serie A 2019 wyniki możesz znaleźć na FlashScore.pl ponad 5000 rozgrywek z 30 dyscyplin na świecie – wszystko na FlashScore.pl. Po prostu kliknij dyscyplinę sportu u góry menu lub nazwę kraju po lewej i wybierz rozgrywki. LNFA Serie A 2019 wyniki – serwis wyników aktualizowany jest na żywo.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!