AFL Women 2020 wyniki na żywo, rezultaty, tabele

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Futbol australijski Australia

AFL Women
2020
Loading...
results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL Women - Play Offy¬ZEE÷St0856Iu¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷UVEegF2S¬ZD÷p¬ZE÷4Q8ojN8J¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_St0856Iu¬ZJ÷11¬ZL÷/futbol-australijski/australia/afl-women/¬ZX÷14Australia 009tralia0090000000001000AFL Women - 021y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷0x0A4C1N¬AD÷1584843000¬ADE÷1584843000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues K¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584849103¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions K¬JB÷EZqi4Fjt¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.2.3.15¬BB÷.1.2.8¬BD÷.0.0.0¬BF÷.1.1.7¬BH÷.0.0.0¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues K¬JA÷CQcP8erP¬WU÷carlton-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.6.8.44¬BA÷.1.0.6¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.4.16¬BG÷.2.2.14¬~AA÷YPUONZ1o¬AD÷1584769200¬ADE÷1584769200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers K¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584775722¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns K¬JB÷2wkFbBKH¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.1.4.10¬BB÷.1.1.7¬BD÷.0.1.1¬BF÷.0.1.1¬BH÷.0.1.1¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers K¬JA÷OnjBai5B¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.12.8.80¬BA÷.2.3.15¬BC÷.3.2.20¬BE÷.3.1.19¬BG÷.4.2.26¬AM÷Bez publiczności.¬~AA÷KMtsajPp¬AD÷1584762000¬ADE÷1584762000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney K¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584767986¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney K¬JA÷GMn31Dza¬WU÷greater-western-sydney¬AG÷.3.8.26¬BA÷.0.2.2¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.3.15¬BG÷.0.1.1¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons K¬JB÷UPj70Xk5¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷.4.5.29¬BB÷.0.1.1¬BD÷.1.4.10¬BF÷.0.0.0¬BH÷.3.0.18¬AM÷Bez publiczności.¬~AA÷r1kF3WGT¬AD÷1584754800¬ADE÷1584754800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos K¬ER÷Ćwierćfinał¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584760988¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos K¬JA÷r9le3Z5n¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷.5.4.34¬BA÷.1.1.7¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.1.13¬BG÷.1.0.6¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies K¬JB÷Mama2gLh¬WV÷collingwood-magpies¬AH÷.5.2.32¬BB÷.1.0.6¬BD÷.3.1.19¬BF÷.0.0.0¬BH÷.1.1.7¬AM÷Bez publiczności.¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL Women¬ZEE÷St0856Iu¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷lGJdeemM¬ZD÷p¬ZE÷4Q8ojN8J¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_St0856Iu¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol-australijski/australia/afl-women/¬ZX÷14Australia 009tralia0090000000001000AFL Women 009 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷WdjaPyy9¬AD÷1584252600¬ADE÷1584252600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles K¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584258750¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles K¬JA÷W4kOfu4a¬WU÷west-coast-eagles¬AG÷.1.2.8¬BA÷.0.0.0¬BC÷.0.1.1¬BE÷.0.1.1¬BG÷.1.0.6¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns K¬JB÷AelSgaJ5¬WV÷gold-coast-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.5.3.33¬BB÷.1.2.8¬BD÷.1.0.6¬BF÷.2.1.13¬BH÷.1.0.6¬~AA÷h6ieQHL2¬AD÷1584245400¬ADE÷1584245400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows K¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584251473¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows K¬JA÷OvnGd1Zn¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.3.3.21¬BA÷.2.1.13¬BC÷.0.0.0¬BE÷.0.2.2¬BG÷.1.0.6¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney K¬JB÷2VpKeLlg¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.4.2.26¬BB÷.1.1.7¬BD÷.1.1.7¬BF÷.1.0.6¬BH÷.1.0.6¬~AA÷j1DC1Yr2¬AD÷1584238200¬ADE÷1584238200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs K¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584244819¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs K¬JA÷hdep2NBP¬WU÷western-bulldogs¬AG÷.8.3.51¬BA÷.2.0.12¬BC÷.2.1.13¬BE÷.3.2.20¬BG÷.1.0.6¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers K¬JB÷UHnCcsKt¬WV÷fremantle-dockers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.6.66¬BB÷.1.2.8¬BD÷.3.1.19¬BF÷.2.2.14¬BH÷.4.1.25¬~AA÷xb982ETe¬AD÷1584175200¬ADE÷1584175200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons K¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584181469¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons K¬JA÷028bvKJI¬WU÷melbourne-demons¬AG÷.3.6.24¬BA÷.2.3.15¬BC÷.1.0.6¬BE÷.0.2.2¬BG÷.0.1.1¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues K¬JB÷vg72wvZO¬WV÷carlton-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.6.4.40¬BB÷.1.1.7¬BD÷.1.0.6¬BF÷.2.0.12¬BH÷.2.3.15¬~AA÷ryA43fEk¬AD÷1584166200¬ADE÷1584166200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda K¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584172323¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ST¬AE÷St Kilda K¬JA÷EoAjttk6¬WU÷st-kilda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.6.6.42¬BA÷.2.1.13¬BC÷.0.0.0¬BE÷.2.4.16¬BG÷.2.1.13¬WN÷RIC¬AF÷Richmond K¬JB÷hx9fu04C¬WV÷richmond¬AH÷.0.3.3¬BB÷.0.0.0¬BD÷.0.2.2¬BF÷.0.0.0¬BH÷.0.1.1¬~AA÷4pB04zaq¬AD÷1584159000¬ADE÷1584159000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions K¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584165223¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions K¬JA÷6L6rr2Kg¬WU÷brisbane-lions¬AG÷.2.2.14¬BA÷.0.1.1¬BC÷.0.0.0¬BE÷.2.1.13¬BG÷.0.0.0¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies K¬JB÷KOAnsMZa¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.5.13.43¬BB÷.2.4.16¬BD÷.1.3.9¬BF÷.0.3.3¬BH÷.2.3.15¬~AA÷OjTX8GjS¬AD÷1584087000¬ADE÷1584087000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats K¬ER÷Kolejka 6¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584093643¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats K¬JA÷Y78zpOks¬WU÷geelong-cats¬AG÷.3.2.20¬BA÷.2.1.13¬BC÷.1.1.7¬BE÷.0.0.0¬BG÷.0.0.0¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos K¬JB÷Cb7vqr5m¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.6.66¬BB÷.0.2.2¬BD÷.2.1.13¬BF÷.4.1.25¬BH÷.4.2.26¬~AA÷p0UT9dyM¬AD÷1583647800¬ADE÷1583647800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers K¬ER÷Kolejka 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583654279¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers K¬JA÷2PH4kpSJ¬WU÷fremantle-dockers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.7.8.50¬BA÷.5.2.32¬BC÷.1.1.7¬BE÷.0.1.1¬BG÷.1.4.10¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions K¬JB÷tGG8l4sQ¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.4.8.32¬BB÷.2.2.14¬BD÷.1.1.7¬BF÷.1.3.9¬BH÷.0.2.2¬~AA÷jwVPAxMF¬AD÷1583640600¬ADE÷1583640600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons K¬ER÷Kolejka 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583646896¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons K¬JA÷xnQIRtzD¬WU÷melbourne-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.6.66¬BA÷.2.0.12¬BC÷.1.0.6¬BE÷.5.3.33¬BG÷.2.3.15¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles K¬JB÷lMTMQ0kJ¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.1.1.7¬BB÷.0.0.0¬BD÷.1.1.7¬BF÷.0.0.0¬BH÷.0.0.0¬~AA÷v3RLBI69¬AD÷1583633400¬ADE÷1583633400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies K¬ER÷Kolejka 5¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1583639587¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies K¬JA÷4YRAT250¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.8.5.53¬BA÷.3.0.18¬BC÷.1.2.8¬BE÷.2.1.13¬BG÷.2.2.14¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs K¬JB÷rPQESMK6¬WV÷western-bulldogs¬AH÷.3.3.21¬BB÷.0.1.1¬BD÷.0.1.1¬BF÷.2.1.13¬BH÷.1.0.6¬~
46
fixtures
0
reklama
reklama
Ustawienia powiadomień
Powiadomienia są blokowane przez przeglądarkę
Ustawienia
Tryb ciemny
reklama
POMOC: Jesteś na stronie AFL Women 2020 wyniki Futbol australijski/ sekcja wyników. FlashScore.pl oferuje AFL Women 2020 wyniki na żywo, wyniki końcowe i częściowe, AFL Women 2020 kolejność drużyn i szczegóły meczu. Oprócz wyników AFL Women 2020 możesz śledzić na FlashScore.pl ponad 5000 zawodów z 30 dyscyplin sportowych ze świata. Po prostu kliknij na nazwę sportu w górnym menu lub na nazwę kraju po lewej stronie i wybierz swoje zawody. Serwis wyników AFL Women 2020 działa w czasie rzeczywistym i jest odświeżany na bieżąco.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!