NBA - zestaw par. NBA spotkania, nadchodzące mecze

Koszykówka USA NBA2018/2019

Loading...
fixtures
SA÷3¬~ZA÷USA: NBA - Play Offy¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷MLDR85Xc¬ZD÷t¬ZE÷C2416Q6r¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷11¬ZL÷/koszykowka/usa/nba/¬ZX÷03USA 003......0010000000243000NBA - Play O015y Offy000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷GzmX1mJR¬AD÷1555866000¬ADE÷1555866000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬JA÷CdThyGJq¬WU÷indiana-pacers¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬JB÷6JSdzzZk¬WV÷boston-celtics¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-jsWO5bio.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,165,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AM÷Boston Celtics prowadzi w serii 3-0.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|5|163¬~AA÷Otx7eode¬AD÷1555875000¬ADE÷1555875000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬JA÷nZ7eeyBF¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬JB÷Ucc0feQL¬WV÷golden-state-warriors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-jsWO5bio.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,165,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AM÷Golden State Warriors prowadzi w serii 2-1.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|5|163¬~AA÷C6Y2dRtk¬AD÷1555887600¬ADE÷1555887600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬JB÷8r9idHe9¬WV÷toronto-raptors¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬JA÷0I9mcct3¬WU÷orlando-magic¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-jsWO5bio.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,165,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AM÷Toronto Raptors prowadzi w serii 2-1.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|5¬~AA÷pdQFgPQ7¬AD÷1555896600¬ADE÷1555896600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Thunder¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬JB÷d8sumDIe¬WV÷portland-trail-blazers¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬JA÷vXnzlg3k¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-jsWO5bio.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,165,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AM÷Portland Trail Blazers prowadzi w serii 2-1.¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|5¬~AA÷bahS2T3L¬AD÷1555977600¬ADE÷1555977600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬JA÷hCnMtxdM¬WU÷detroit-pistons¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬JB÷AmsRudBS¬WV÷milwaukee-bucks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-jsWO5bio.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,165,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AM÷Milwaukee Bucks prowadzi w serii 3-0.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷65RBf5B1¬AD÷1555986600¬ADE÷1555986600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬JA÷r114gFuS¬WU÷utah-jazz¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬JB÷0tlWlZmq¬WV÷houston-rockets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-jsWO5bio.png?bookmaker=[3,5,15,16,163,165,472,502]","IO":63,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."}]}¬AM÷Houston Rockets prowadzi w serii 3-0.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷niaaXe8T¬AD÷1556049600¬ADE÷1556049600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬JA÷Y5z7Secm¬WU÷denver-nuggets¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬JB÷SSZARFCg¬WV÷san-antonio-spurs¬AM÷Remis w serii 2-2.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Wl245nOJ¬AD÷1556049600¬ADE÷1556049600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Trail Blazers¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬JA÷dKXHKAEQ¬WU÷portland-trail-blazers¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬JB÷YuPqGUMs¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AM÷Portland Trail Blazers prowadzi w serii 2-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IB7ryv94¬AD÷1556060400¬ADE÷1556060400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬JA÷YieYDdrf¬WU÷toronto-raptors¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬JB÷SEfxDGc0¬WV÷orlando-magic¬AM÷Toronto Raptors prowadzi w serii 2-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WfHKen4E¬AD÷1556064000¬ADE÷1556064000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬JA÷U5eI6OeP¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬JB÷6Rnp2r4t¬WV÷brooklyn-nets¬AM÷Philadelphia 76ers prowadzi w serii 3-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EFSqNLbr¬AD÷1556159400¬ADE÷1556159400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬JA÷hxWVCEzk¬WU÷golden-state-warriors¬WN÷LAC¬AF÷Los Angeles Clippers¬JB÷WSUZBYke¬WV÷los-angeles-clippers¬AM÷Golden State Warriors prowadzi w serii 2-1.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y9dq1vE5¬AD÷1556222400¬ADE÷1556222400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬ER÷1/8-finału¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬JA÷vHWRlwBh¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬JB÷I7VVmcQb¬WV÷denver-nuggets¬AM÷Remis w serii 2-2.¬AW÷1¬AN÷n¬~~
3
1555828694
169
12
Settings
NBA - zestawienie spotkań. Śledź program całego turnieju NBA. Dzisiejsze mecze, jutrzejsze mecze i zestaw par całego turnieju. Na FlashScore.pl znajdziesz dla turnieju NBA program spotkań, wyniki na żywo i wyniki końcowe, statystyki bezpośrednich spotkań, NBA tabele i porównania kursów. Na FlashScore możesz śledzić ponad 5000 rozgrywek i spotkań z z ponad 30 dyscyplin sportu z całego świata.
Więcej
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!