Stars postawili się Golden Knights i wygrali po dogrywce

Stars postawili się Golden Knights i wygrali po dogrywceProfimedia
Hokeiści Dallas Stars nie dali pokonać się do zera w serii Finałów Konferencji Zachodniej ligi NHL i wygrali 3:2 w meczu numer cztery, zmniejszając straty w serii do stanu 1-3.

W dwóch pierwszych meczach serii w Las Vegas gospodarze wygrywali po dogrywkach, a w trzecim spotkaniu zdemolowali rywali 4:0. Tym razem po regulaminowym czasie gry był remis 2:2 i ponownie doszło do dogrywki, w której bramkę w przewadze strzelił Joe Pavelski

"Mecze z dogrywkami dają naprawdę dużo zabawy. Są jednak zdecydowanie lepsze, gdy się je wygrywa" - powiedział strzelec decydującego gola. Stars do tej pory w mieli w tegorocznych playoffs bilans 0-4 w meczach z dogrywkami.

Pozostałe dwie bramki dla gospodarzy dzisiejszego meczu zdobył Jason Robertson. Jake Oettinger wybronił 37 strzałów na swoją bramkę.

Dla gości bramki zdobywali William Karlsson i Jonathan Marchessault, a Adin Hill zanotował 39 interwencji. Przez porażkę zawodnicy z Las Vegas przerwali serię pięciu zwycięstw z rzędu w tegorocznych playoffs.