Kenin Sofia wiadomości, relacje z meczów, skróty, wyniki i rankingi

Kenin Sofia
Tenis Flash: Po dniu z kwalifikacjami zaczynamy zmagania w głównej drabince w Madrycie
Tenis Flash: Ruszają zmagania w głównej drabince w Madrycie, Kubka i Radwańska wygrywają

Tenis Flash: Wygrana Polski z Uzbekistanem w Pucharze Davisa, znamy finały w Linzu i Montpellier

Iga Świątek po awansie do 3. rundy: nie miałam poczucia kontroli nad tym meczem

Świątek: Byłam już na lotnisku. Przez kilka minut nie wiedziałam, jak zareagować

Wielki powrót Świątek! Polka przegrywała 1:4 w decydującym secie, ale wygrała z Collins

Media w USA: amerykańska droga Igi Świątek do triumfu w Australian Open

Świątek: Nie da się ukryć, że nie mam tu łatwej drabinki

Tenis Flash: Świątek awansowała w Australian Open, kończymy pierwszą rundę

Świątek poznała rywalkę. Będzie rewanż za półfinał Australian Open sprzed dwóch lat

Porządny test Igi Świątek na otwarcie Australian Open, prawie dwie godziny walki z Kenin

Dobre informacje dla Świątek. Rozstawione zawodniczki odpadają z jej części drabinki

Świątek zagra z Kenin w nocy z poniedziałku na wtorek w 1. rundzie Australian Open

Magda Linette kontra Karolina Woźniacka. Czyli pierwszy z "polskich" meczów na AO 2024

Świątek: Kiedyś grałam z Kenin w finale, teraz w pierwszej rundzie

Reprezentant gospodarzy Omar Jasika pierwszym rywalem Hurkacza na Australian Open

Tenis Flash: Rozlosowano drabinki Australian Open, co czeka Świątek i Hurkacza?

Trudne losowanie Polek w Australian Open. Nawet Świątek nie będzie miała łatwo

Pula nagród w turnieju Australian Open wzrosła do blisko 60 mln dolarów

Piątek też nie dla Jastrzębi, drużyna Hurkacza i Świątek na dnie World Tennis League

Tenis Flash: Kudiermietowa zgarnia Tokio, Linette wygrywa w deblu, Fręch odpada

Maria Sakkari i Caroline Dolehide zmierzą się w finale turnieju WTA 1000 w Guadalajarze

Tenis Flash: Sakkari i Dolehide w finale w Guadalajarze. Linette polegała w Kantonie

Dolehide kontynuuje świetny występ w Guadalajarze. Amerykanka uwolniła swój potencjał

Tenis Flash: Linette awansowała do finału w Kantonie. Kawa przegrała w półfinale

Tenis Flash: Krejcikova z tytułem w San Diego, Krueger najlepsza w Osace