New York Rangers rozbili przed własną publicznością Nashville Predators

New York Rangers są w znakomitej formie, a K'Andre Miller poprowadził ich do pewnej wygranej z Nashville Predators AFP
Newy York Rangers pokonali w Madison Square Garden Nashville Predators aż 7:0. Bohaterem meczu został K’Andre Miller, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali i tyle samo razy asystował.

New York Rangers weszli w spotkanie z niesamowitą energią. Objęli prowadzenie już po dwóch minutach gry. Po dziesięciu minutach meczu było już 5:0. Do siatki rywali trafiali Chytil, Zibanejad, Motte, Miller i Panarin.

Jeszcze w pierwszej kwarcie prowadzenie podwyższył K’Andre Miller. Amerykanin w 14 minut zanotował dwa gole i dwie asysty.

Druga tercja przyniosła jeszcze jedno trafienie. Tym razem na listę strzelców wpisał się Chris Kreider. Newy York Rangers dominowali i nie pozwalali rywalom na zagrożenie pod ich bramką. Trzecia tercja nie przyniosła zmiany wyniku i gospodarze wygrali aż 7:0.

New York Rangers są w znakomitej formie. Poprzedni mecz z Pittsburgh Penguins zakończyli wynikiem 6:0, a ogólnie zanotowali czwarte zwycięstwo z rzędu. Aktualnie zajmują piąte miejsce w Konferencji Wschodniej. Nashville Predators są na dziesiątej pozycji w Konferencji Zachodniej.