Mbappé żegna się z Paryżem imprezą w restauracji z widokiem na Wieżę Eiffla

Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Mbappé żegna się z Paryżem imprezą w restauracji z widokiem na Wieżę Eiffla

Mbappé obok swojej figury w Madame Tussauds
Mbappé obok swojej figury w Madame TussaudsAFP
Kylian Mbappé zorganizował w poniedziałek imprezę pożegnalną w stolicy Francji na oczach 250 osób. Wśród nich był Emmanuel Macron, ale obecności Nassera Al-Khelaifiego nie udało się potwierdzić.

Według Le Parisien, wybranym miejscem była restauracja Gigi w dzielnicy Ville, wcześniej znana jako La Mansion Blanche, co może być ukłonem w stronę nowego klubu.

Włoska restauracja posiada spektakularny taras z widokiem na Wieżę Eiffla i oferuje porcje kawioru od 250 do 650 euro, dania z makaronu do prawie 60 euro i kawałki mięsa od 160 euro dla dwóch osób.

Przed Mistrzostwami Europy z Francją, Kylian Mbappé ma ostatnie zadanie do wykonania z Paris Saint-Germain, - chodzi o sobotni finał Coupe de France przeciwko Lyonowi.

W ciągu ostatnich kilku dni zawodnik z Bondy wolał się zrelaksować. Po tym, jak nie został powołany na ostatni mecz Ligue 1 z Metz, cieszył się wolnym weekendem z Ousmane Dembélé w Cannes, mieście, które obecnie obchodzi prestiżowy festiwal filmowy. W rzeczywistości został zauważony na plaży w otoczeniu przyjaciół.

Na poniedziałkowej imprezie obecni byli zawodnicy pierwszej drużyny, tacy jak Nuno Mendes i Danilo, a także jego brat, Ethan Mbappé.