Miliciowi obecny kontrakt z "Kolejorzem" wygasa 30 czerwca. Obie strony już wcześniej podjęły rozmowy w sprawie jego przedłużenia, ale Chorwat odrzucał kolejne oferty władz Lecha. W sobotę klub poinformował, że nie osiągnięto porozumienia.
"Bardzo dziękujemy Antonio za reprezentowanie niebiesko-białych barw. Był to jeden z liderów w naszej szatni, a także na boisku, gdzie dawał ogromne doświadczenie, szczególnie w grze defensywnej. Odchodzi od nas zawodnik utytułowany, który był przy wszystkich naszych ostatnich sukcesach. Dzisiaj się rozstajemy, takie jest piłkarskie życie, zdecydowaliśmy o pójściu inną drogą" – ogłosił dyrektor sportowy Lecha Tomasz Rząsa.
Milić dołączył do poznańskiego zespołu w połowie sezonu 2020/21. Łącznie rozegrał 179 meczów w barwach "Kolejorza" i strzelił 13 goli. Trzykrotnie (2022, 2025-26) zdobył mistrzostwo Polski.
