Tenis Flash: Miedwiediew pokonuje Tsitsipasa w półfinale, deszcz torpeduje zmagania

Holger Rune zameldował się w finale w Rzymie
Holger Rune zameldował się w finale w RzymieAFP
Turnieje ATP i WTA nadal toczą się w zawrotnym tempie, a Flashscore śledzi dla Ciebie każdą akcję na bieżąco. W naszym codziennym Tenis Flash przedstawiamy najciekawsze wiadomości, najciekawsze filmy, reakcje i posty w mediach społecznościowych z szerokiego świata tenisa. Fakty, których nie możesz przegapić!

22:31 Po wygraniu pierwszego seta 7:5, Daniil Miedwiediew wygrał drugiego takim samym wynikiem, pokonując Stefanosa Tsitsipasa 2:0. W jutrzejszym finale zmierzy się Holgerem Rune.

21:52 Deszcz po raz kolejny okazał się największym wrogiem turnieju w Rzymie w tym tygodniu, a półfinał Stefanosa Tsitsipasa i Daniila Miedwiediewa opóźnił się o ponad cztery godziny. Rosjanin wygrał pierwszego seta 7:5.

Skrót meczu Miedwiediew - Tsitsipas
Miedwiediew - wywiad pomeczowy

18:42 Daniel Michalski odpadł w eliminacjach do turnieju ATP 250 w Lyonie. Polak przegrał 3:6, 4:6 z Matteo Martineau.

18:11 Najnowsza aktualizacja mówi, że tenisiści nie wrócą na kort przed 18:35.

17:52 Organizatorzy przekazali, że mecz Miedwiediewa i Tsitsipasa nie zostanie wznowiony przed 18:10.

17:15 Niestety drugi mecz półfinałowy został przerwany w pierwszym secie przy stanie 4:4 z powodu opadów deszczu.

16:25 Rozpoczęło się spotkanie Miedwiediew – Tsitsipas

16:20 Niestety pada w Rzymie. Czekamy na rozpoczęcie meczu Daniła Miedwiediewa ze Stefanosem Tsitsipasem.

16:10 Kolejne problemy z dopingiem ma była liderka światowego rankingu Simona Halep. "Czuję się bezradna w obliczu takiego nękania i obwiniana za coś, czego nigdy nie zrobiłam" – przekazała Rumunka. Więcej informacji tutaj

16:08 Holger Rune po znakomitym spotkaniu awansował do finału turnieju ATP Masters 1000 w Rzymie. Duńczyk pokonał 6:7(2); 6:4; 6:2 Caspera Ruuda. Rune przegrywał w drugim secie 2:4, ale zdołał wrócić do meczu i zdominować Norwega. Więcej o tym spotkaniu tutaj

Zagrania z meczu Rune – Ruud
Pomeczowa wypowiedź Rune

12:43 Wystartowały kwalifikacje do kilku turnieju, które odbędą się w przyszłym tygodniu. Panowie będą grać w Lyonie i Genewie, a panie zagrają w Rabacie i Strasbourgu.

07:13 Dziś w Rzymie czeka nas sporo emocji i ważnych rozstrzygnięć. Elena Rybakina powalczy z Anheliną Kalininą o tytuł w turnieju kobiecym. Natomiast wśród mężczyzn o finał powalczą Holger Rune z Casperem Ruudem oraz Danił Miedwiediew i Stefanos Tsitsipas