BWF singiel kobiet Rankingi

Badminton Rankingi

- narodowość -
BWF singiel kobiet (15.01.2019)
#NazwiskoNarodowośćPunktyTurnieje
1.Tai Tzu YingTajwan10026716
2.Okuhara NozomiJaponia8590719
3.Sindhu Pusarla VenkataIndie8426417
4.Chen YufeiChiny8352918
5.Yamaguchi AkaneJaponia8281318
6.Marin CarolinaHiszpania8242614
7.He BingjiaoChiny7467915
8.Intanon RatchanokTajlandia7278718
9.Nehwal SainaIndie6491415
10.Zhang BeiwenUSA6019016
11.Sung Ji HyunKorea Południowa5856319
12.Takahashi SayakaJaponia5805616
13.Li MichelleKanada5252126
14.Tunjung Gregoria MariskaIndonezja5119016
15.Gao FangjieChiny5067617
16.Han YueChiny4970014
17.Ohori AyaJaponia4870619
18.Jindapol NitchaonTajlandia4867220
19.Blichfeldt MiaDania4803220
20.Cai YanyanChiny4713017
21.Kjaersfeldt LineDania4653920
22.Pornpawee ChochuwongTajlandia4506219
23.Ongbamrungphan BusananTajlandia4435919
24.Mitani MinatsuJaponia4430012
25.Li XueruiChiny440029
26.Chen XiaoxinChiny4360515
27.Cheung Ngan YiHong Kong4302118
28.Goh Jin WeiMalezja4289513
29.Gilmour KirstySzkocja4259516
30.Sato SayakaJaponia4168619
31.Fitriani FitrianiIndonezja4009918
32.Kosetskaya EvgeniyaRosja3639121
33.Kawakami SaenaJaponia3571014
34.Yip Pui YinHong Kong3495415
35.Corrales BeatrizHiszpania3461324
36.Cheah SoniiaMalezja3435913
37.Deng Joy XuanHong Kong3404014
38.Mine AyumiJaponia3388012
39.Honderich RachelKanada3248413
40.Pai Yu PoTajwan3230219
41.Lee Chia HsinTajwan3128318
42.Zhang YimanChiny3125011
43.Li YvonneNiemcy3088618
44.Yeo Jia MinSingapur3069011
45.Lee Ying YingMalezja3062114
46.Mainaky Lyanny AlessandraIndonezja3012019
47.Kim Ga EunKorea Południowa2965014
48.Hartawan RuselliIndonezja2953113
49.Birch ChloeAnglia2940515
50.Yigit NeslihanTurcja2906414
51.Ayustine Dinar DyahIndonezja2882313
52.Zetchiri LindaBułgaria2870316
53.Nguyen Thuy LinhWietnam2836112
54.Chiang Ying LiTajwan2808916
55.Das RituparnaIndie2787010
56.Jaquet SabrinaSzwajcaria2770914
57.Kim Hyo MinKorea Południowa269509
58.Susanto Yulia YosephinIndonezja2652013
59.Vu Thi TrangWietnam2640915
60.Jakobsen Julie DawallDania2580018
61.Jakka Vaishnavi ReddyIndie2576515
62.Demirbag AliyeTurcja2529313
63.Polikarpova KseniaIzrael2474020
64.Qi XuefeiChiny243209
65.Tam BrittneyKanada2409716
66.Jucharoen ChananchidaTajlandia2393014
67.Buranaprasertsuk PorntipTajlandia2346012
68.Sung Shuo YunTajwan2342715
69.Jeon JuiKorea Południowa2335012
70.Saito ShioriJaponia232008
71.De Visch Eijbergen SorayaHolandia2236016
72.Agrey MugdhaIndie2217016
73.Foo Kune KateMauritius2205416
74.Chen Su YuTajwan2190012
75.Bayrak OzgeTurcja2189011
76.Kudaravalli Sri Krishna PriyaIndie2183221
77.Kuuba KristinEstonia2180518
78.Skodstrup MichelleDania217509
79.Lee Jang MiKorea Południowa217147
80.Poulsen MetteDania2128013
81.Chukka Sai Uttejitha RaoIndie2112012
82.Deprez FabienneNiemcy2054420
83.Tan LianneBelgia2054317
84.Takahashi AsukaJaponia2038011
85.Lin Ying ChunTajwan2034412
86.Heim LuiseNiemcy2028616
87.Pan CrystalUSA2013016
88.Liang Ting YuTajwan1953010
89.Repiska MartinaSłowacja1918315
90.Sim Yu JinKorea Południowa191008
91.Mahulette GayleHolandia1905718
92.Penalver Pereira SaraHiszpania1884517
93.Mitsova MariaBułgaria1883119
94.Perminova NataliaRosja1851515
95.Chaiwan PattarasudaTajlandia181708
96.Macias DanielaPeru1769912
97.An Se YoungKorea Południowa1739010
98.Thinaah MuralitharanMalezja1730011
99.Andersen Irina AmalieDania1725013
100.Gupta DishaUSA1716012
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!