BWF singiel mężczyzn Rankingi

Badminton Rankingi

- narodowość -
BWF singiel mężczyzn (15.01.2019)
#NazwiskoNarodowośćPunktyTurnieje
1.Momota KentoJaponia10465017
2.Shi YuqiChiny9158217
3.Chou Tien ChenTajwan8202421
4.Chen LongChiny7237815
5.Son Wan HoKorea Południowa7214219
6.Axelsen ViktorDania6857411
7.Ginting Anthony SinisukaIndonezja6528519
8.Srikanth KidambiIndie6336514
9.Nishimoto KentaJaponia6038718
10.Sugiarto TommyIndonezja5764018
11.Christie JonatanIndonezja5740319
12.Verma SameerIndie5690121
13.Lin DanChiny5629320
14.Ng Ka Long AngusHong Kong5246818
15.Phetpradab KhositTajlandia4879220
16.Wangcharoen KantaphonTajlandia4790322
17.Tsuneyama KantaJaponia4706717
18.Antonsen AndersDania4598716
19.Prannoy H. S.Indie4561013
20.Gemke RasmusDania4525414
21.Avihingsanon SuppanyuTajlandia4488521
22.Praneeth B. SaiIndie4447717
23.Huang YuxiangChiny4406016
24.Lu GuangzuChiny4402913
25.Vittinghus Hans-KristianDania4394915
26.Jorgensen Jan ODania4363517
27.Lee Dong KeunKorea Południowa4349915
28.Leverdez BriceFrancja4328420
29.Lee Chong WeiMalezja428837
30.Wang Tzu WeiTajwan4243217
31.Liew DarenMalezja4184016
32.Sakai KazumasaJaponia4059615
33.Lee Hyun IlKorea Południowa3881010
34.Ouseph RajivAnglia3878915
35.Caljouw MarkHolandia3825017
36.Lee Cheuk YiuHong Kong3772116
37.Lee Zii JiaMalezja3708712
38.Wong Wing Ki VincentHong Kong3686820
39.Hsu Jen HaoTajwan3657022
40.Sitthikom ThammasinTajlandia3563013
41.Igarashi YuJaponia3525014
42.Mustofa Ihsan MaulanaIndonezja3472515
43.Chong Wei FengMalezja3254013
44.Zhao JunPengChiny3236013
45.Parupalli KashyapIndie3224014
46.Corvee LucasFrancja3199421
47.Coelho YgorBrazylia3184016
48.Dey SubhankarIndie3100020
49.Zilberman MishaIzrael3093021
50.Zhou ZeqiChiny3069010
51.Heo Kwang HeeKorea Południowa3039913
52.Jayaram AjayIndie3028013
53.Svendsen VictorDania3000012
54.Verma SourabhIndie2944011
55.Kholik Firman AbdulIndonezja2913618
56.Kuncoro Sony DwiIndonezja2895010
57.Rhustavito Shesar HirenIndonezja2882013
58.Popov Toma JuniorFrancja2879115
59.Saensomboonsuk TanongsakTajlandia2874013
60.Malkov VladimirRosja2873920
61.Rouxel ThomasFrancja2864017
62.Penty TobyAnglia2787014
63.Nguyen Tien MinhWietnam2767015
64.Abian Vicen PabloHiszpania2712920
65.Lin Yu HsienTajwan2636810
66.Takeshita RiichiJaponia2609012
67.Dwi Wardoyo Chico AuraIndonezja2509014
68.Ho-Shue Jason AnthonyKanada2458517
69.Qiao BinChiny243047
70.Lu Chia HungTajwan2402014
71.Watanabe KokiJaponia235708
72.Cheam June WeiMalezja2355011
73.Soong Joo VenMalezja2338513
74.Sirant SergeyRosja2263417
75.Pham Cao CuongWietnam2183016
76.Maulana Panji AhmadIndonezja2180013
77.Loh Kean YewSingapur217709
78.Hu YunHong Kong2162210
79.Penalver Luis EnriqueHiszpania2145820
80.Cordon KevinGwatemala2143010
81.Zulkarnain IskandarMalezja213499
82.Gurusaidutt Rajah Menuri VenkataIndie2055010
83.Claerbout LucasFrancja2039413
84.Must RaulEstonia2006313
85.Roovers AlexanderNiemcy1998217
86.Dwicahyo AdeIndonezja1971022
87.Koljonen KalleFinlandia1958019
88.Sheng XiaodongKanada1933013
89.Bruun KimDania1930013
90.Ludik MilanCzechy1929422
91.Heino EetuFinlandia1928017
92.Messerschmidt RasmusDania1892015
93.Yang Chih ChiehTajwan1866813
94.Wraber LukaAustria1841020
95.Lale EmreTurcja1823014
96.Manjunath MithunIndie1814012
97.Burestedt FelixSzwecja1810013
98.Krausz GergelyWęgry1800420
99.Mendrek AdamCzechy1766419
100.Parsons SamAnglia1759313
Aplikacje mobilne
Nasza aplikacja mobilna jest zoptymalizowana pod Twój telefon. Ściągnij ją za darmo!