Real Madryt: Koszulki Mbappé z numerem 9 wyprzedane w mniej niż 24 godziny

Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Real Madryt: Koszulki Mbappé z numerem 9 wyprzedane w mniej niż 24 godziny

Kylian Mbappé będzie nosił numer 9 w Realu Madryt
Kylian Mbappé będzie nosił numer 9 w Realu MadrytReal Madrid
Oficjalny sklep Realu Madryt informuje, że dostawa koszulek Kyliana Mbappé może zostać opóźniona od czterech do sześciu tygodni z powodu wysokiego popytu.

"Ze względu na obecny wysoki popyt, produkty z tej kolekcji mogą zostać dostarczone z opóźnieniem wynoszącym od czterech do sześciu tygodni, niezależnie od wybranej metody wysyłki. Opóźnienie to będzie miało wpływ zarówno na wyłączne zamówienia kolekcji Mbappé, jak i zamówienia łączące produkty z kolekcji Mbappé z innymi produktami ze sklepu internetowego".

Taką wiadomość otrzymują fani Realu Madryt, którzy chcą kupić nową koszulkę zawodnika na stronie internetowej klubu Merengue. Oznacza to, że zapasy zostały wyprzedane w rekordowym czasie, tj. w mniej niż 24 godziny od wiadomości, że Francuz będzie nosił numer dziewięć na plecach.

Według klubu, popyt przekroczył wszelkie oczekiwania. Sytuacja oznaczała, że pracowano na czas, aby uzupełnić zapasy pierwszego zestawu, jedynego oficjalnie zaprezentowanego do tej pory.

Wszyscy chcą koszulki Mbappé, ale najbardziej wyczekiwane jest spotkanie, podczas którego fenomen z Bondy (Paryż) po raz pierwszy założy koszulkę mistrzów Europy. Na prezentację trzeba będzie jednak poczekać do wtorku 16 lipca do godziny 12 na Santiago Bernabeu, gdzie wypełniony po brzegi stadion ma powitać francuską gwiazdę.