Tenis Flash: Piter przegrała w Bogocie, deszcz pokonał tenisistki w Charleston

Tenis Flash: Piter przegrała w Bogocie, deszcz pokonał tenisistki w CharlestonAFP
Turnieje ATP i WTA nadal toczą się w zawrotnym tempie, a Flashscore śledzi dla Ciebie każdą akcję na bieżąco. W naszym codziennym Tenis Flash przedstawiamy najciekawsze wiadomości, najciekawsze filmy, reakcje i posty w mediach społecznościowych z szerokiego świata tenisa. Fakty, których nie możesz przegapić!

22:29 Czwarta mistrzyni dnia została ukoronowana, tym razem w Charleston, gdzie Ons Jabeur (28) pokonała Belindę Bencic (26) w setach 7-6, 6-4 w ciągu dwóch godzin i jednej minuty.

Ons Jabeur wywiad

22:16 Frances Tiafoe wie już z kim zmierzy się w finale w Houston po tym jak Tomas Martin Etcheverry (23) pokonał Yannicka Hanfmanna (31) 6-3, 6-4.

Tatjana Maria wywiad

21:20 Tatjana Maria (35) została mistrzynią w Bogocie. Niemka pokonała Peyton Stearns (21) w trzech setach 6-3, 2-6, 6-4 w nieco ponad dwie godziny.

20:49 Kończy się pierwszy dzień turnieju głównego w Monte Carlo. Jaume Munar (25) awansował do kolejnej rundy dzięki zwycięstwu nad Markiem-Andreą Hueslerem (26) 7-6, 4-6, 6-4.

Flashmoment of the day

20:44 Hubert Hurkacz zakończył grę w Monte Carlo zwycięstwem nad Laslo Djere (27) 6-7, 7-6, 7-6 - wszystkie trzy sety rozstrzygnął w tie-breaku.

19:37 Hubert Hurkacz wraca do gry! Polak wygrał drugiego seta w starciu z Laslo Djere. Ponownie do rozstrzygnięcia potrzebny był tie-break. Tym razem Hurkacz wygrał w nim 7:5.

19:35 Roberto Carballes Baena (30) zdobył tytuł w Marrakeszu po pokonaniu Alexandre Mullera (26) 6-4, 6-7, 6-2 w finale trwającym prawie trzy godziny. Sprawdź nasz ATP Flashmoment dnia, który pochodził z tego meczu.

Ruud -wywiad

19:03 Casper Ruud wygrał turniej rangi ATP 250 w Estoril. Norweg pokonał w finale Miomira Kecmanovicia 6:2; 7:6(3). Dla Ruuda to 10. tytuł w karierze.

Skrót meczu Ruud – Kecmanovic

18:25 Hubert Hurkacz przegrał pierwszego seta z Laslo Djere 6:7 w 1. rundzie ATP Masters 1000 w Monte Carlo. Polak prowadził w decydującym gemie 4:1, ale ostatecznie Serb wygrał 7:5.

18:10 Jannik Sinner i Diego Schwartzman zagrają w drugiej rundzie deblowego turnieju w Monte Carlo. Pokonali na inaugurację turnieju, rozstawioną z numerem "8", parę Marcel Granollers/Horacio Zeballos 6:3; 1:6; 11:9.

17:50 Nicolas Jarry pokonał Bornę Coricia i awansował do 2. rundy turnieju ATP Masters 1000 w Monte Carlo. Chilijczyk wygrał pewnie 6:2; 6:3. Chorwat był rozstawiony z numerem "15".

17:40 Ugo Humbert pokonał Dusana Lajovicia w ostatniej rundzie kwalifikacji do turnieju w Monte Carlo. Francuz wygrał 2:6; 6:3; 6:4. Do głównej drabinki dostał się też Ivan Gakhov. Rosjanin pokonał Lucę van Assche 6:3; 0:6; 6:2.

16:11 Kacper Żuk awansował do finału kwalifikacji Challengera w chorwackim Splicie. Polak pokonał Maxa Hansa Rehberga 6:4; 6:3. Jego rywalem w walce o turniej główny będzie Nino Serdarusic.

16:08 Magdalena Fręch nie zagra w starciu Polska – Kazachstan z powodu kontuzji nadgarstka w starciu o awans do finałów turnieju Billie Jean King Cup. Podczas tego meczu zabraknie też Igi Świątek.

15:52 Karen Chaczanow i Andriej Rublow awansowali do 1/8 turnieju deblowego w Monte Carlo. Ich rywalami była para Jamie Murray/Michael Venus. Rosjanie wygrali 7:5; 6:4.

15:31 Alexei Popyrin wrócił z dalekiej podróży w meczu z Benoit Paire. Australijczyk przegrywał już 2:6; 1:5, ale zdołał awansować do turnieju głównego. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:6; 7:6(2); 6:4.

14:04 Oscar Otte miał dwie piłki meczowe, ale ostatecznie przegrał w finale kwalifikacji do turnieju ATP Masters 1000 w Monte Carlo. Pokonał go Luca Nardi. Włoch wygrał 6:7(5); 6:3; 7:6(4). Do turnieju głównego awansował też Ilja Iwaszka, który pokonał 6:4; 6:7(8); 6:2 Taro Daniela

13:46 Jan-Lennard Struff znajdzie się w głównej drabince w Monte Carlo. Rywalem Niemca o awans był Emil Ruusuvori i pokonał go 7:6(4); 5:7; 6:0.

12:53 Marton Fucsovics awansował do turnieju głównego w Monte Carlo. Węgier w finale kwalifikacji pokonał Filipa Krajinovicia 6:3; 7:5.

08:45 Do półfinału w Houston awansowali też Tomas Martin Etcheverry oraz Yannick Hanfmann. Argentyńczyk po ciekawym meczu pokonał Cristiana Garina 6:1; 6:7(2); 6:3, natomiast Niemiec łatwo rozprawił się z Tomasem Machacem 6:2; 6:1.

Skrót meczu Etcheverry – Garin
Flashcore
Pomeczowa wypowiedź Etcheverry

08:40 Turniej w Houston nabierał w sobotę tempa po tym, jak przez trzy dni ulewne deszcze torpedowały zmagania tenisistów. Frances Tiafoe pokonał 6:4; 6:4 Jasona Kublera i awansował do półfinału. Tam Amerykanin zmierzy się z Gijsem Brouwerem. Holender łatwo 6:3; 6:4 Wolfa.

08:33 Katrzyna Piter w parze z Oksaną Kałasznikową przegrały w finale deblowego turnieju WTA w Bogocie. Polsko-gruziński duet uległ rosyjsko-białoruskiej parze. Irina Chromaczowa i Iryna Szymanowicz wygrały 6:1; 3:6; 10:6 i zgarnęły tytuł.

08:28 Ons Jabeur awansowała do finału turnieju w Charleston po zwycięstwie nad Darią Kasatkiną. Tunezyjka musi poczekać na swoją rywalkę, bo z powodu deszczu i silnego wiatru nie udało się dokończyć spotkania Pegula – Bencic.

08:25 Sprawdź, co działo się wczoraj na tenisowych kortach