Oficjalnie: Legia rozwiązała kontrakt z Kacprem Urbańskim. Pomocnik zostanie w Ekstraklasie?

Oficjalnie: Legia rozwiązała kontrakt z Kacprem Urbańskim
Oficjalnie: Legia rozwiązała kontrakt z Kacprem UrbańskimPiotr Matusewicz/NurPhoto / Shutterstock Editorial / Profimedia

Legia rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z 21-letnim Kacprem Urbańskim - poinformował w komunikacie warszawski klub. Pięciokrotny reprezentant Polski dołączył do niego we wrześniu ubiegłego roku z Bologny.

"Klub dziękuje Kacprowi za grę przy Łazienkowskiej i życzy powodzenia w dalszej karierze" - napisano na oficjalnej stronie internetowej 15-krotnego mistrza Polski.

Urbański rozegrał w Legii 28 meczów: 21 w ekstraklasie, sześć w Lidze Europy i jeden w Pucharze Polski. Zdobył w nich jedną bramkę i miał trzy asysty.

Ostatnio pomocnik nie był powoływany do seniorskiej reprezentacji Polski, ale w tej do lat 21 wystąpił od października czterokrotnie w eliminacjach mistrzostw Europy.

"Kacper, dziękujemy za Twój czas w Legii" - zakończono.

Warszawski zespół zakończył rozgrywki ekstraklasy na szóstej pozycji. Według nieoficjalnych informacji pomocnik dołączy do Górnika Zabrze. Przed nim jeszcze testy medyczne, a następnie podpisanie kontraktu.

Wil jij jouw toestemming voor het tonen van reclames voor weddenschappen intrekken?
Ja, verander instellingen