"Klub dziękuje Kacprowi za grę przy Łazienkowskiej i życzy powodzenia w dalszej karierze" - napisano na oficjalnej stronie internetowej 15-krotnego mistrza Polski.
Urbański rozegrał w Legii 28 meczów: 21 w ekstraklasie, sześć w Lidze Europy i jeden w Pucharze Polski. Zdobył w nich jedną bramkę i miał trzy asysty.
Ostatnio pomocnik nie był powoływany do seniorskiej reprezentacji Polski, ale w tej do lat 21 wystąpił od października czterokrotnie w eliminacjach mistrzostw Europy.
"Kacper, dziękujemy za Twój czas w Legii" - zakończono.
Warszawski zespół zakończył rozgrywki ekstraklasy na szóstej pozycji. Według nieoficjalnych informacji pomocnik dołączy do Górnika Zabrze. Przed nim jeszcze testy medyczne, a następnie podpisanie kontraktu.
