Tenis Flash: Iga Świątek awansowała do kolejnej rundy w Indian Wells. Porażka Majchrzaka

iga Świątek awansowała do kolejnej rundy w Indian Wells. Czekamy na Hurkacza
iga Świątek awansowała do kolejnej rundy w Indian Wells. Czekamy na HurkaczaAFP
Turnieje ATP i WTA nadal toczą się w zawrotnym tempie, a Flashscore śledzi dla Ciebie każdą akcję na bieżąco. W naszym codziennym Tenis Flashu przedstawiamy najciekawsze wiadomości, najciekawsze filmy, reakcje i posty w mediach społecznościowych z szerokiego świata tenisa. Fakty, których nie możesz przegapić.

20:03 Martyn Pawelski (516. ATP) awansował do finału turnieju rangi ITF M15 w Szarm el-Szejk. Polak okazał się lepszy w półfinale 6:3; 3:6; 7:6(2) niż Petr Bar Biryukov (792. ATP). Jego rywalem w walce o tytuł będzie Saba Purtseladze (459. ATP).

13:06 Marco Trungelliti (208. ATP) zanotował udany rewanż za Kamilu Majchrzaku (440. ATP) za porażkę w finale pierwszego turnieju w Kigali. Tym razem okazał się lepszy od Polaka w półfinale w stolicy Rwandy, wygrywając 6:3; 6:4. W każdym secie decydowało jedno przełamanie. Majchrzak i tak może zaliczyć pobyt w Kigali do udanych, ponieważ wygrał tam 10 meczów, zdobył tytuł i awansował do półfinału. Czytaj więcej

11:17 Elena Rybakina (4. WTA) wycofała się z turnieju rangi WTA 1000 w Indian Wells.

10:55 Linda Noskova (29. WTA) będzie rywalką Igi Świątek w trzeciej rundzie turnieju WTA rangi 1000 w kalifornijskim Indian Wells. Czeska tenisistka pokonała w piątek Włoszkę Camilę Giorgi (106. WTA) 6:3; 7:5. Czytaj więcej

10:28 Iga Świątek (1. WTA) awansowała do trzeciej rundy turnieju WTA rangi 1000 w Indian Wells. Rozstawiona z numerem jeden polska tenisistka pokonała Amerykankę Danielle Collins (56. WTA) 6:3, 6:0. Spotkanie trwało godzinę i 21 minut. Czytaj więcej