Florida Panthers po emocjonującym meczu pokonała Chicago Blackhawks

Gracze Panthers zdołali wrócić do gry, mimo że przez dłuższy czas przegrywali 0:2
AFP
Florida Panthers kontynuuje dobrą serię i zanotowała trzecie zwycięstwo z rzędu. Tym razem pokonali po bardzo emocjonującym meczu Chicago Blackhawks. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka.

Zdecydowanie lepiej w spotkanie weszło Chicago Blackhawks. Już w pierwszej tercji dwukrotnie znaleźli drogę do bramki Panthers i kontrolowali przewagę w kolejnej odsłonie.

Najwięcej emocji kibice przeżyli w trzeciej tercji. Florida w ciągu czterech minut zdobyła trzy gole i odwróciła wynik na swoją korzyść. Na tafli brylował Matthew Tkachuk, który zanotował asysty przy każdym z tych trafień.

Gdy wydawało się, że Florida wygra w regulaminowym czasie gry, to na 45 sekund przed końcem do wyrównania doprowadzili Blackhawks. Dogrywka padła łupem Panthers, który ostatecznie wygrali 4:3 i zanotowali trzecie zwycięstwo z rzędu.

Florida zajmuje 9. pozycję w Konferencji Wschodniej, natomiast Chicago znajduje się na 15. miejscu w Konferencji Zachodniej.