Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Kluczowy piłkarz Rakowa przedłużył kontrakt z klubem

Kluczowy piłkarz Rakowa przedłużył kontrakt z klubem
Kluczowy piłkarz Rakowa przedłużył kontrakt z klubemProfimedia
Jeden z kluczowych piłkarzy Rakowa Częstochowa - Fran Tudor przedłużył kontrakt z klubem do czerwca 2027 roku.

Fran Tudor od dłuższego czasu łączony był z transferem do jednego z klubów Bundesligi. Chorwacki zawodnik postanowił jednak zostać na dłużej w ekipie Rakowa Częstochowa i przedłużyć swój dotychczasowy kontrakt z klubem do czerwca 2027 roku.

"Ja nigdzie nie idę. Kibice Rakowa mam dla was prezent pod choinkę. Zostaję w Rakowie na dłużej" - powiedział Tudor podczas filmiku zamieszczonego w mediach społecznościowych częstochowskiego klubu.

Tudor zostaje na dłużej w Rakowie

Fran Tudor barwy Rakowa Częstochowa przywdziewa od grudnia 2019 roku. Od tego czasu rozegrał w barwach klubu 118 meczów, w których zdobył osiem goli i zanotował 27 asyst. 

"Fran to dla nas bardzo ważny zawodnik, którego uniwersalność i inteligencja boiskowa pozwalają nam na różne warianty gry. Cieszymy się, że zostaje z nami na dłużej, że zdecydował się na podpisanie wieloletniego kontraktu, ponieważ pokazuje to, że idziemy w dobrym kierunku i tworzymy bardzo dobre środowisko dla rozwoju piłkarzy.  Wierzymy, że kolejne udane występy Frana dadzą wiele radości kibicom i przyczynią się do realizacji naszych celów na ten sezon oraz kolejne" – mówi Robert Graf, dyrektor sportowy, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.