Bayern wydał komunikat ws. Kane'a. Ma kontuzjowaną kostkę, ale pojedzie na zgrupowanieAFP
Bayern Monachium wydał oficjalny komunikat w sprawie Harry'ego Kane'a, który zszedł z boiska we wczorajszym meczu z Darmstad

Monachijczycy pokonali rywali 5:2 na boisku Darmstadt, a sam Kane wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie gry do pierwszej połowy. Tym samym zapisał na swoim koncie 31. bramkę w tym sezonie Bundesligi. W 82. minucie musiał jednak opuścić boisku z powodu kontuzji po tym, jak wpadł w słupek bramki, próbując sięgnąć piłki.

"Harry Kane doznał kontuzji lewej kostki podczas wygranego 5:2 meczu Bayernu z Darmstadt. Napastnik uda się na zgrupowanie reprezentacji Anglii i będzie pod opieką tamtejszych lekarzy zespołu, w ścisłym porozumieniu z działem medycznym FC Bayern" - poinformowano w komunikacie.

Nie wiadomo więc czy Kane będzie w stanie wziąć udział w meczach swojej reprezentacji, która w najbliższych dniach zagra dwa mecze towarzyskie - z Brazylią i Belgią. Pierwszym spotkaniem Bayernu po powrocie piłki klubowej będzie za to Der Klassiker z Borussią Dortmund w Bundeslidze. 9 kwietnia Bayern czeka pierwszy mecz 1/4 finału Ligi Mistrzów z Arsenalem