Michał Nalepa zasila formację obronną Zagłębia Lubin

Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Michał Nalepa zasila formację obronną Zagłębia Lubin

Michał Nalepa zasila formację obronną Zagłębia Lubin
Michał Nalepa zasila formację obronną Zagłębia LubinZagłębie Lubin SA
Na początku tygodnia odszedł z Lechii Gdańsk, dziś już oficjalnie jest piłkarzem Zagłębia Lubin. 30-letni obrońca Michał Nalepa ma spędzić kolejne dwa sezony na Dolnym Śląsku.

Na poziomie Ekstraklasy debiutował 10 lat temu w Wiśle Kraków, ale kojarzony jest przede wszystkim z Lechią Gdańsk. To tam Michał Nalepa spędził sześć ostatnich sezonów, będąc jedną z kluczowych postaci i rozgrywając ponad 150 meczów ligowych.

Na początku tygodnia Biało-Zieloni poinformowali o rozwiązaniu obowiązującej umowy za porozumieniem stron. Po spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej – i w środku chaosu związanego ze zmianą właściciela – piłkarz chciał zmienić barwy. Teraz mamy oficjalne potwierdzenie, że z bieli i zieleni zawodnik przebierze się w miedziowe barwy.

Stoper podpisał umowę na dwa kolejne sezony, z opcją przedłużenia o następny, do końca rozgrywek 2025/26.

"Cieszę się, że podpisałem kontrakt z Zagłębiem. Drużyna przywitała mnie bardzo miło, mam tutaj kilku kolegów, a z innymi znamy się z boiska, więc aklimatyzacja na pewno przebiegnie bardzo szybko. Warunki do trenowania mamy na najwyższym poziomie, więc uważam, że będziemy dobrze przygotowani do sezonu" – powiedział przy okazji prezentacji Michał Nalepa.