Agent Kvaratskhelii wywołał burzę w mediach. Osimhen oburzony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Agent Kvaratskhelii wywołał burzę w mediach. Osimhen oburzony

Agent Kvaratskhelii wywołał burzę w mediach. Osimhen oburzony
Agent Kvaratskhelii wywołał burzę w mediach. Osimhen oburzonyProfimedia
Napastnik Napoli Victor Osimhen ze złością odpowiedział na sugestie agenta Mamuki Jugeli, który reprezentuje jego kolegę z drużyny Khviche Kvaratskhelię, jakoby pod koniec bieżącego sezonu opuścił drużynę z Serie A i przeszedł do Arabii Saudyjskiej.

We wtorek Jugeli powiedział gruzińskiej 1TV, że chociaż Osimhen podpisał nowy kontrakt z Napoli, jego zdaniem Nigeryjczyk przeniesie się do Arabii Saudyjskiej po zakończeniu obecnego sezonu. Osimhen, który obecnie przebywa na zgrupowaniu z Nigerią przed Pucharem Narodów Afryki, w środę w mediach społecznościowych ostro sformułował odpowiedź na twierdzenia Jugeli.

„Drogi Mamuko Jugeli, jesteś śmieciem i przynosisz hańbę. Zawstydza mnie twój sposób rozumowania” – napisał Osimhen na Instagramie, a następnie użył mocnego przekleństwa, aby opisać agenta. „Nie wypowiadaj mojego imienia!!!” – dodał Osimhen.

Agent Osimhena, Roberto Calenda, przesłał w środę odpowiedź do Jugeli, który stwierdził także, że Kvaratskhelia nigdy nie zgodzi się na taki transfer za żadne pieniądze.

„Rzekome słowa agenta Mamuki Jugeli są złe, powierzchowne i niedopuszczalne. Te słowa stwarzają problemy mojemu zawodnikowi w kontaktach z kibicami Napoli bez żadnego powodu i nie mają żadnego związku z rzeczywistością” – napisał Calenda w serwisie X.

Sytuacja Napoli w tabeli Serie A
Sytuacja Napoli w tabeli Serie AFlashscore

Do kłótni dochodzi w momencie, gdy Napoli walczy o obronę tytułu mistrzowskiego i nie wygrywa od trzech meczów ligowych, przez co zajmując dziewiąte miejsce w tabeli.

„Właśnie podpisaliśmy przedłużenie kontraktu i jedynym życzeniem Victora, poza Pucharem Narodów Afryki, jest pomoc Napoli. Wszystko inne to bzdury” – powiedział Calenda.

Osimhen i Nigeria rozpoczną PNA w niedzielę od meczu z Gwineą Równikową.