Vallecano wiadomości, relacje z meczów, skróty, wyniki i statystyki

Vallecano
Real Madryt pokonał Celtę Vigo i powiększa przewagę w La Liga. Debiutancki gol Gulera
Real Madryt pokonał Celtę Vigo i powiększył przewagę w LaLiga. Debiutancki gol Gulera

Girona nie zapomniała, jak się wygrywa. Savio z dubletem w doliczonym czasie

Zabawa Barcelony w meczu z Getafe. Strzelili cztery gole, a mogli dużo więcej

Real Madryt traci Joselu na kilka tygodni. Królewscy zostają bez napastnika

Ancelotti zachowuje spokój po remisie z Rayo: Ważne jest, aby nie przegrywać takich meczów

Real nieoczekiwanie gubi punkty z Rayo. Emocjonująca końcówka nie przyniosła zwycięstwa "Królewskim"

Ancelotti: Rozumiem, że dla was Mbappe jest tematem dnia, ale dla nas jest to mecz z Rayo

Nowe informacje ws. kontuzji Edera Militao i Courtoisa. "Jest blisko powrotu"

Sevilla wzywa LaLiga do reakcji po tym, jak kibic Rayo dotknał Ocamposa w miejsce intymne

En Nesyri wrócił z AFCON i przerwał passę pięciu meczów bez wygranej Sevilli w LaLiga

Atletico pokonało Rayo Vallecano i wróciło na trzecie miejsce. Debiut Vermeerena

Fenerbahce wypożycza Miguela Crespo do Rayo Vallecano

Derby Madrytu w 1/8 Pucharu Króla! Barcelonę czeka podróż do trzecioligowca

Implozja Getafe: w 10 minut stracili dwóch piłkarzy i dwa gole. Czerwień dla Greenwooda

Trener Valencii Ruben Baraja: Zwycięstwo nad Rayo Vallecano to świetna robota

Xavi: Kilkukrotnie pokazaliśmy zwycięską mentalność

Klątwa Rayo Vallelcano trwa, Barcelona ponownie tylko remisuje w Madrycie

Barcelona nie wygrała na wyjeździe z Rayo od pięciu lat, u siebie też ma kłopoty

Lewandowski nie rezygnuje z walki o kolejny tytuł najlepszego strzelca LaLiga

Ter Stegen nie trenuje z drużyną. Uraz nadal doskwiera golkiperowi Barcelony

Girona umacnia się na czele LaLigi po trudnym zwycięstwie nad Rayo Vallecano

Real Madryt zremisował na Santiago Bernabeu z Rayo Vallecano i stracił pozycję lidera

Barcelona wygrała 1:0 z Realem Sociedad po golu Ronalda Araujo w końcówce spotkania

Ancelotti potwierdza plan z Gulerem: Będzie w kadrze i dostanie swoje minuty

Okiem redakcji: Fornalik vs. Szwarga, równie istotne derby Madrytu i wielka szansa Świątek