Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Hurkacz swój mecz trzeciej rundy zagra w piątkowy wieczór

Hurkacz swój mecz trzeciej rundy zagra w piątkowy wieczór
Hurkacz swój mecz trzeciej rundy zagra w piątkowy wieczórAFP
Na oficjalnej stronie Rolanda Garrosa pojawił się plan piątkowych spotkań trzeciej rundy. Wśród nich znajduje się starcie Huberta Hurkacza z Juanem Pablo Varillasem.

Spotkanie zostanie rozegrane na korcie numer 14 jako ostatnie tego dnia. Rywalizacja rozpocznie się na tej arenie o godzinie 11, choć jeszcze nie wiadomo, kto zagra pierwsze spotkanie. Wiadomo natomiast, że drugim meczem na tym korcie będzie pojedynek Anastasiji Pawluczenkowej z Anastasiją Potapową. Po paniach zagrają z kolei Fabio Fognini z Sebastianem Ofnerem

Można więc zakładać, że Hurkacz wyjdzie na kort późnym popołudniem lub nawet wieczorem. Będzie to jego pierwszy mecz przeciwko sklasyfikowanemu na 94. miejscu w światowym rankingu ATP Peruwiańczykiem. Rozstawiony z "13" Polak jest oczywiście faworytem pojedynku. 

Jeśli wygra, awansuje do czwartej rundy, wyrównując swój najlepszy wynik z paryskiego turnieju. Tam jednak zadanie może być zdecydowanie trudniejsze. Jutro na głównym korcie Philippe'a Chatriera zmierzą się bowiem Novak Djoković i Alejandro Davidovich Fokina i to właśnie ze zwycięzcą tego pojedynku zmierzy się wygrany z polsko-peruwiańskiego starcia.