Kos Lovro wiadomości, relacje z zawodów, skróty, wyniki i rankingi

Kos Lovro
Katastrofa Krafta, triumf Lovro Kosa, wysoka klasa Zniszczoła

Kraft wygrał w Lake Placid. Żyła na czwartym miejscu, Zniszczoł ponownie w dziesiątce

Austriacy minimalnie przed Niemcami w konkursie duetów. Polska dopiero na siódmym miejscu

Pierwsze zwycięstwo Lovro Kosa. Zniszczoł zaliczył ogromny awans i zajął szóste miejsce

Lovro Kos najlepszy w kwalifikacjach w Lake Placid. Polacy z niewielką stratą do podium

Zniszczoł nie utrzymał zwycięstwa, Willingen dla Wellingera

Słowenia zdobyła mistrzostwo świata w lotach. Dyskwalifikacja Zniszczoła zabiła marzenia

Stefan Kraft został mistrzem świata w lotach. Piotr Żyła na szóstym miejscu

Zajc liderem na półmetku walki o tytuł mistrza świata w lotach. Żyła blisko podium

Wiatr rozdawał karty na loterii w Wiśle. Wygrał Ryoyu Kobayashi, Żyła na 14. miejscu

Dominacja Słowenii w duetach. Niesamowity rekord Wellingera. Polska na 6. miejscu

Lanisek wygrywa kwalifikacje, a Słowenia prowadzi w PolSKIm Turnieju. Żyła na 12. miejscu

Polacy w czołowej "10" podczas treningów w Wiśle. Najlepsi byli Fettner i Frantz

Jan Hoerl wygrywa w Innsbrucku, a Kobayashi liderem TCS. Stoch i Żyła tuż za pierwszą "10"

Hoerl prowadzi w Innsbrucku, Ryoyu wirtualnym liderem TCS. Żyła w końcu walczy o podium

Andreas Wellinger wygrywa loteryjne zawody w Oberstdorfie. Stoch w drugiej dziesiątce

Wellinger na czele po 1. serii w Oberstdorfie. Duże szczęście Żyły i Kubackiego

Komplet Polaków w konkursie w Oberstdorfie, ale walka w parach będzie trudna

Udana pogoń Krafta w drugeij serii po świetnym skoku. Kubacki w drugiej dziesiątce

Kolejne zwycięstwo Niemca Karla Geigera w Klingenthal. Piotr Żyła dopiero na 22. miejscu