Ronaldo nie zagrał w ostatnim meczu sezonu Al-Nassr

Ronaldo nie zagrał w ostatnim meczu sezonu Al-NassrAFP
Cristiano Ronaldo opuścił ostatnią kolejkę Saudi Pro League z powodu kontuzji. Jego drużyna Al-Nassr zakończyła sezon zwycięstwem nad Al-Fateh 3:0.

Portugalczyk postanowił nie zasiadać nawet na ławce rezerwowych na zakończenie swojego pierwszego, nieudanego sezonu w Arabii Saudyjskiej. Jego zespół nie zdołał wygrać żadnego trofeum, a Ronaldo przeniósł się do Al-Nassr na zasadzie kontraktu szacowanego na ponad 200 milionów euro.

38-letni Ronaldo zdobył 14 bramek w 16 meczach w swoim nowym zespole i zagrał każdą minutę każdego ligowego spotkania, z wyjątkiem remisu 1:1 z Al-Ettifaq w poprzednim tygodniu, gdy został zdjęty w 84. minucie, oraz właśnie wczorajszego spotkania.

Pod jego nieobecność Al-Nassr wygrał 3:0 po dwóch golach Andersona Taliski oraz jednym trafieniu Mohammeda Marana. Jego zespół nie wygrał w tym sezonie żadnego trofeum i zakończył ligę na drugim miejscu, tracąc pięć punktów do pierwszego Al-Ittihad.