Dublet Paulissena zapewnia Lee Man starcie w play-off z Urawą Reds prowadzoną przez SkorżęProfimedia
Obrońcy tytułu Urawa Red Diamonds zmierzą się z Lee Man w przyszłotygodniowych play-offach Azjatyckiej Ligi Mistrzów po tym, jak wicemistrzowie Hong Kong Premier League z zeszłego sezonu wygrali 5:1 z Bali United na Hong Kong Stadium w środę.

Mitchel Paulissen strzelił gola dla Lee Man już po ośmiu minutach spotkania i choć Indonezyjczycy wyrównali po golu Tsui Wang Kita cztery minuty później, to gospodarze wyszli na prowadzenie w 13. minucie za sprawą celnego wykończenia Gila Martinsa.

Everton Camargo dołożył trzecią bramkę w doliczonym czasie gry pierwszej połowy uderzeniem zza prawego narożnika pola karnego, a Paulissen swoim drugim trafieniem z dystansu w 56. minucie sprawił, że mecz był już rozstrzygnięty.

Obrońca Jose Angel dołożył piątą bramkę cztery minuty później strzałem głową z bliskiej odległości.

Lee Man uzupełnia skład na play-offy w Azji Wschodniej, a wietnamski Haiphong pokonał we wtorek Hong Kong Rangers, aby w kolejnej rundzie zagrać z Incheon United z Korei Południowej.

Chiński Zhejiang FC podejmie Port FC z Tajlandii, a Shanghai Port zmierzy się z BG Pathum United w innych play-offach w przyszłym tygodniu. Zwycięzcy awansują do losowania fazy grupowej, które odbędzie się w Kuala Lumpur 24 sierpnia.