Reklama
Reklama
Reklama
Więcej
Reklama
Reklama
Reklama

Cash będzie gotowy na Euro. Doznał niegroźnego urazu łydki

Cash będzie gotowy na Euro. Doznał niegroźnego urazu łydki
Cash będzie gotowy na Euro. Doznał niegroźnego urazu łydkiProfimedia
Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że występ Matty'ego Casha na Euro 2024 stoi pod znakiem zapytania z powodu kontuzji. Teraz jednak Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki informuje, że prawy obrońca zdąży wykurować się do czasu zgrupowania reprezentacji Polski.

Cash doznał urazu pod koniec sezonu ligowego, a Michał Probierz w rozmowie z serwisem WP SportoweFakty powiedział, że nie jest pewny, czy obrońca Aston Villi będzie mógł być brany pod uwagę przy powołaniach na turniej, a decyzję w tym temacie będzie musiał podjąć sztab medyczny. 

Teraz jednak serwis Meczyki poinformował, że Cash naciągnął mięsień łydki i powinien być gotowy do treningów już za 7-10 dni, więc przed startem zgrupowania reprezentacji Polski przed turniejem. 

Oznacza to, że powinien być w gronie powołanych zawodników przez Probierza. 26-latek we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie klubowym zanotował aż 46 występów. Nie zawsze miał jednak miejsce w podstawowym składzie reprezentacji Polski, w której na pozycji prawego obrońcy bądź prawego wahadłowego rywalizuje z Przemysławem Frankowskim.